KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15343200
nr 1534 3200
Bertil Bull Hedlund
(1893-1950), Sverige
"Förarbete till historisk Gouache, Gustaf III å Borggården". Signerad. Blandteknik, bildmått: 30x32 cm, yttermått inklusive ram: 42x44 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 17 april 2023
kl 18:07:57
13/4 14:23:08
Bertil Bull Hedlund
Läs mer om Bertil Bull Hedlund